• Nové

Univerzální nano ochranná vrstva skla telefonu

250,00 Kč
Bez DPH

Univerzální nano ochranná vrstva na sklo telefonu. Tato novinka přináší revoluční způsob ochrany displeje. Je již konec nevzhledným fóliím. Speciální nano vrstva disponuje tvrdostí 9H, je neviditelná, je antibakteriální, chrání proti korozi, ale hlavně zabraňuje škrábancům. 

Počet

  • Česká pošta Česká pošta
  • 14 denní vrácení peněz 14 denní vrácení peněz

Moderní mobilní zařízení jako jsou mobilní telefony, iPhony, smartphony či tablety, přinášejí sebou spoustu vymožeností, díky kterým můžete snadněji pracovat, věnovat se svým končíkům nebo být pořád ve spojení s rodinou, přáteli či s celým světem. A vzhledem k tomu, že nejde o levnou záležitost a minimálně pár tisíců do těchto zařízení investujete, zaslouží si také kvalitní ochranu.

Jako je například ochranné sklo na mobil či fólie na mobil respektive fólie na displej či tekutá ochrana displeje v různých provedeních.

Displej patří k části mobilních zařízení, které jsou nejvíce vystavené hrozícímu poškození poškrábáním nebo rozbitím. Možnosti ochrany jsou kromě klasických kožených či umělých krytů na celé zařízení i ochranné vrstvy přímo na displej, tedy ochranná skla na mobily, nano ochrana displeje, 3D ochranné sklo, ochranné tvrzené sklo na mobil, ochranné sklo na tablet, tekuté sklo na mobil, ochranné fólie na mobil a tak podobně.

Ochranná fólie na mobil slouží jako ochrana dotykové plochy mobilního zařízení respektive displeje. Ochranná folie na mobil tak chrání tuto plochu před poškrábáním, prachem, zašpiněním, umaštěním a dalšími nečistotami. Ochranné folie na mobil jsou skvělým řešením proti zbytečným opravám, prodlužují životnost a tím šetří i vaše peníze. Aplikace fólie na displej mobilu je rychlá a jednoduchá. Fólie na mobilní telefon stejně jako krycí sklo na mobil slouží jako perfektní ochrana displeje telefonu, kterou zakoupíte v různých kvalitách, provedeních a cenových relacích.

Ochranné sklo splňuje stejnou funkci jako ochranná fólie na sklo. Akorát se jedná o pevnější materiál, který dokáže zabránit také rozbití displeje. Kromě toho tato ochrana displeje, tedy ochranná skla na mobil neboli ochranné tvrzené sklo, přináší i další výhody. Kromě toho, že vám ušetří spoustu peněz za rozbitý displej, umožňuje také ovládání displeje prstem bez potíží, lépe vidíte na displej, chrání před poškrábáním, nečistotami, nevytváří bubliny a sklo na displej neboli tvrzené sklo na displej se nemusí měnit často.

Další řešení je moderní nano ochrana. Má stejnou funkci jako sklo na telefon, sklo na displej a také ochraná folie na mobil akorát se jedná o univerzální ochranu a revoluční způsob ochrany displeje. Zatím co tvrzené skla na mobil, ochranná skla na mobilní telefony, folie na displeje jsou pevně a rozměrově dané, nano ochranná vrstva na sklo na displej se musí vytvořit přímo na zařízení.

V prodeji je nano vrstva v kapalné formě, kterou pomocí pár kapek aplikujete přímo na ochranné sklo na telefon, displej, rozetřete a necháte několik minut působit. Potom vyleštíte do ztracena a nátěr plní stejnou funkci jako ochranné fólie či tvrzené sklo na telefon - tvrzené sklo na mobilní telefon. Kromě toho, že nano vrstva není vidět, má i antibakteriální účinky, tvrdost 9H, protikorozní účinky a chrání před poškrábáním.

Ochranné sklo na mobilní telefony, ochranné fólie a speciální nano vrstva vám prodlouží životnost vašeho mobilního zařízení.

92 ks