• Nové

Univerzální USB kabel k telefonu

300,00 Kč
Bez DPH

Jeden kabel vládne všem.

Univerzální USB kabel k telefonu s vyměnitelnými magnetickými koncovkami. V balení jsou k dispozici koncovky typu USB-C, Micro USB a 8pin pro nabíjení telefonů Apple iPhone. Jedná se pouze o klasický nabíjecí kabel. Neslouží k rychlému nabíjení ani přenosu souborů.

Počet

  • Česká pošta Česká pošta
  • 14 denní vrácení peněz 14 denní vrácení peněz

Pokud USB kabel k telefonu je praktickým příslušenstvím, díky kterému se už nebudete muset obávat, že některému z vašich mobilních telefonů dojde šťáva a vy nebudete mít po ruce vhodný nabíjecí kabel k mobilu.

Koncovky dobíjení se u různých druhů mobilních zařízení liší a tak potřebujete jiný nabíjecí USB kabel pro Samsung, jiný nabíjecí kabel na iPhone či nabíjecí kabel iPhone 5s, jiný má nabíjecí kabel Apple a pro mnoho dalších mobilních zařízení. Takže každé mobilní zařízení nemá totožnou koncovku pro dobití s tím druhým a v praxi by to znamenalo nosit sebou spoustu nabíjecích kabelů.

Ale to vám nehrozí, protože univerzální USB kabely přinášejí pohodlné a moderní řešení v jednom pro všechny typy mobilních telefonů.

Jedná se o USB kabel na mobil, datový kabel USB, který má k dispozici několik dalších koncovek typu USB-C, micro USB a 8pin pro dobití telefonů jak Apple, tak i iPhone nebo také USB kabel Samsung či USB kabel s konektorem ligtning. Koncovky pro nabíjecí kabel jsou magnetické, takže jde o magnetický nabíjecí kabel.

Kabel k telefonu vám tak postačí jediný, měnit budete pouze koncovky USB type-C neboli USB C, micro USB, čím vznikne USB C kabel nebo micro USB kabel (mini USB kabel, Apple kabel, kabel ligtning, nabíjecí kabel Samsung nebo nabíjecí kabel iPhone atd.

Díky rozmanitým koncovkám můžete ligtning kabel, USB kabel využít na nabíjení jakéhokoliv mobilního zařízení s koncovkami micro USB (mikro USB kabel),  USB-C (kabel USB-C), iPhony, Apple a další zařízení.

Kabely USB, datový kabel USB C, nabíjecí kabely na iPhone atd. slouží jako magnetický USB kabel díky odnímatelným koncovkám a připojením sílou magnetu.

Propojovací kabely USB, datový kabel micro USB, USB kabel na iPhone, USB kabel Apple slouží i jako USB kabel do auta, čím si zajistíte ještě vyšší komfort využívání vašich mobilních zařízení i na cestách.

USB kabel k mobilu s vyměnitelnými koncovkami má vysokou odolnost, podporu kvalitního nabíjení, magnetické koncovky mají LED diodu, která indikuje správnost nabíjení.

Univerzální kabel vás již nepřipraví o možnost využívat vaše mobilní zařízení kdykoliv a kdekoliv a nebudete muset sebou nosit několik nepraktických kabelů, ale pouze jeden propojovací kabel USB, ze kterého, díky magnetickým koncovkám uděláte, nabíjecí kabel micro USB nebo USB kabel C nebo kabel mini USB a také USB kabel iPhone či Apple a podobně.

USB kabel k nabíječce (kabel USB-C, kabel micro USB, magnetický micro USB kabel) přináší mnohem vyšší komfort, díky kterému budou vaše různá mobilní zařízení pořád u zdroje, protože budete mít veškeré nabíjecí kabely a přitom jen jeden USB nabíjecí kabel.univerzální řešení pro nabíjení více zařízení, tak už přestaňte hledat. Tento stylový univerzální kabel Vám nabídne rovněž kvalitní zpracování. Kabel je opletený nylonem pro zamezení zlámání kabelu při ohýbání. Koncovky drží pevně, takže se nemusíte bát vypadávání. K dispozici jsou koncovky USB-C, Micro USB a 8 pin pro nabíjení Apple iPhone. LED indikátor značí, kdy kabel napájí zařízení. Kabel neslouží k rychlému nabíjení ani přenosu dat.

97 ks